KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kassett m bilder 5442162
nr 544 2162
Kassett m bilder
Signerade Mary Eales, ca 50 blad, sekelskifte 1900, tecknade mönster och illustrationer
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 september 2008
29/9 15:30:48